CZ EN

Hotel house Harmony Pardubice

 

Long-term accommodation

 

Great location to the city centre

 
Quick demand - fulfill your details and we will send you our offer

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Harmony Club Hotel ** Pardubice, levné ubytování Pardubice

Harmony Pardubice je městský  HOTELOVÝ DŮM HARMONY v blízkosti centra města  Pardubice, který nabízí cenově dostupné dlouhodobé ubytování se službou recepce.  Hotelový dům má vlastní parkoviště, je dostupný městskou dopravou z vlakového a autobusového nádraží,  10 minut chůze od centra Pardubic.

Hotelový dům Harmony nabízí výhodné ubytování v centru města Pardubice, ve dvou domech o 170 pokojích s kapacitou až 680 lůžek. Všechny pokoje jsou ve své podstatě zařízené byty typu garsoniéra nebo byty 1+1. Mají vlastní sociální zařízení, kuchyňku s chladničkou a vařičem.

Cena ubytování je závislá na počtu obsazených lůžek v pokoji.

Úroveň ubytování hotelového domu Harmony Pardubice uspokojí širokou klientelu, která hledá dlouhodobé ubytování v zařízených bytech se službami recepce a dalšími doplňkovými službami.

Když k tomu přidáte naše zařízené prostory pro firemní akce, školení a prezentaci, nábory zaměstnanců a podobně, získáte v Pardubicích spolehlivého partnera k realizaci všech Vašich požadavků.

Harmony Club Hotel **
PArdubice
je městský  HOTELOVÝ DŮM HARMONY v blízkosti centra města  Pardubice, který nabízí cenově dostupné dlouhodobé ubytování se službou recepce.  Hotelový dům má vlastní parkoviště, je dostupný městskou dopravou z vlakového a autobusového nádraží,  10 minut chůze od centra Pardubic.
OUR OFFER
Levné ubytování Pardubice. Výhodné ubytování v centru města Pardubice, ve dvou domech o 170 pokojích s kapacitou až 680 lůžek. Všechny pokoje jsou ve své podstatě zařízené byty typu garsoniéra nebo byty 1+1. Mají vlastní sociální zařízení, kuchyňku s chladničkou a vařičem.
CONTACTS AND CONNECTIONS
Harmony Club Hotel
Bělehradská 458 
Pardubice 530 09 
Česká republika
( ukázat na mapě )

Recepce:
Tel: +420 466 435 020
Fax: +420 466 435 025
E-mail: hotel@harmony-pce.cz