HARMONY CLUB HOTELY

Live in HARMONY

Zakwarterovanie v Karkonoszach

Unikalne Sport & SPA

Sala kongresowa na 350 osób

Teatr na 200 osób

Špindlerův Mlýn

HARMONY Špindlerův MlýnPOKAŻ HOTEL

Wellness Harmony Club Hotel **** superior Špindlerův Młyn

Luksusowym wellness Harmony Club położony jest bezpośrednio przy stoku narciarskim ośrodku Medvědín w malowniczej miejscowości Szpindlerowy Młyn, w sercu Gór.

Oferujemy: wygodne i wysokiej jakości zakwaterowanie, nowoczesne zaplecze konferencyjne oraz przestrzenie dla imprez firmowychsala konferencyjna na 350 osób, sprzęt projekcyjny, centrum odnowy biologicznej, basen z jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, symulator golfa, dwa korty tenisowe, korty do squasha, masaż, solarium , tenis stołowy, strzelnica, restauracja bufetowa, dzień i bar nocny, restauracja a la carte, tor bobslejowy obok hotelu.

Inne: Karkonosze turystyka, jazda na nartach w Szpindlerowy Młyn, wakacje z dziećmi (plac zabaw dla dzieci oraz plac zabaw).

Wellness Hotel - Harmony Club Hotel w Szpindlerowy Młyn Karkonosze zaprasza do odwiedzenia!

Ostrava

HARMONY OstravaPOKAŻ HOTEL

*** HARMONY Club Hotel Ostrava

Harmony Club Hotel Ostrava to typowy miejski hotel w pobliżu centrum Ostrawy z parkingiem, z możliwością korzystania z transportu publicznego. Oferujemy: usługi hotelarskie i gastronomiczne, zaplecze dla imprez firmowych - oferujemy sale konferencyjne i sala do spotkań i prezentacji biznesowych.

Klub Ostrawa Harmony Hotel jest idealnym miejscem dla spotkań biznesowych i podróży służbowych.

Při poskytování svých produktů / služeb využíváme také cookies, což jsou malé textové soubory, které se ukládají na počítači uživatele při prvním načtení naší webové stránky. Díky těmto souborům můžeme snadněji identifikovat způsob, jakým návštěvníci s obsahem našich webových stránek pracují. To nám pomáhá komunikovat vstřícněji s návštěvníky našich webových stránek, případně efektivněji zacílit náš marketing.

Souhlasím