ČASTO KLADENÉ OTÁZKY PŘED VAŠÍM PŘÍJEZDEM


HARMONY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY PŘED VAŠÍM PŘÍJEZDEM

Povinnost nosit respirátory?

Ne v rámci pohybu po hotelu již není vyžadováno nosit respirátory. Zvýšené hygienické procesy jsou však v hotelu stále nastaveny.

Wellness?

Ano, bazén s whirlpooly i saunový svět jsou otevřeny denně. Od dubna do listopadu je bazén,2 whirlpooly a Babies aqua zone otevřena denně od 07.00-11.30 a od 14.00-21:30 , saunový svět pak denně od 16.00-21.30. Každou sobotu je bazén,2 whirlpooly otevřen bez pauzy od 07.00-21.30 a Saunový svět je otevřen od 14.00-21.30. V případě nepřízně počasí upravujeme vždy provozní dobu tak, abychom vyšli našim hostům co nejvíce vstříc. V zimním období od prosince do března je bazén,2 whirlpooly, babies aqua zone otevřen denně od 07:00-22:00 a Saunový svět od 14.00-22:00.

Jídlo servírované nebo bufet?

Snídaně i večeře nabízíme formou švédského stolu - snídaně jsou denně od 7.00–10.00 a večeře denně od 18.00–20.30. Pokud nemáte objednané večeře formou švédského stolu je možnost navštívit naši restauraci Harmony a zvolit si z jídelního lístku.

Jak provést rezervaci a zjistit dostupné kapacity?

Ideálně přes náš online rezervační systém. Zde jsou také vidět dnes volné kapacity a i ceny. Jinak nás můžete také kontaktovat přes nezávaznou poptávku z našich stránek, ideálně e-mailem.

Co Harmony&děti?

Široké zázemí pro děti – dětský interaktivní koutek pro nejmenší, velká Kids Zona s obří prolézačkou a dětský Babies Aqua Zone – brouzdaliště pro ty nejmenší děti. K tomu v zimním období – dětská školička s vlekem (magic carpet) přímo u hotelu a od prosince do března a od července do srpna animační programy 5x týdně.

Jak si mou schovat lyže? Je u Vás půjčovna? Kde si zarezervovat lyžařskou výuku?

Přímo v hotelu je úschovna lyží, každý pokoj má přiřazenou skříňku – při check in host obdrží extra chipovou kartu ke skříňce na lyže. Přímo v hotelu je půjčovna lyží a snowboardů.

Lyžařskou školu rezervujte zde: www.skiareal.cz/lyzarska-skola

Mohu změnit svou rezervaci?

Pokud potřebujete cokoliv změnit ve Vaší rezervaci - je možno to udělat online či nás kontaktujte- řešení vždy nalezneme.

Live in Harmony