ČASTO KLADENÉ OTÁZKY PŘED VAŠÍM PŘÍJEZDEM


HARMONY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY PŘED VAŠÍM PŘÍJEZDEM

Jak je to s prokazováním bezinfekčnosti? A jak je to s testy?

Od 22. 11. 2021 platí následující opatření pro ubytování v hotelu:

Není možné ubytovat hosta bez certifikátu o kompletním očkování, či bez potvrzení o prodělaném onemocnění, ne delším než 180 dní – vztahuje se na všechny hosty a všechny typy pobytů – antigenní testy se již neprovádějí

Výjimkou pro ubytování jsou služební cesty, kdy lze ubytovat hosta, aniž by prodělal kompletní očkování a prokázal se certifikátem, nebo potvrzení o prodělání nemoci, ale MUSÍ se prokázat PCR testem s negativním výsledkem, ne starším 72 hodin – tento host musí mít vystavený účet na firmu, kvůli které tuto služební cestu podstoupil

Testování dětí?

Děti do 12 let negativní testy dokládat nemusejí. Děti ve věku od 12-18 let se musí na místě prokázat bud očkováváním, či potvrzením o prodělané nemoci a třetí alternativou je PCR text , který není straší 72 hodin

Povinnost nosit respirátory?

Ano, v rámci pohybu po hotelu je povinnost nosit respirátory. Děkujeme předem za respektování tohoto nařízení.

Wellness?

Ano, máme otevřeno dle aktuálně platných podmínek pro provoz wellness zařízení.

Jídlo servírované nebo bufet?

Snídaně i večeře nabízíme formou švédského stolu - snídaně jsou denně od 7.00–10.00 a večeře denně od 18.00–20.30. Pokud nemáte objednané večeře formou švédského stolu je možnost navštívit naši restauraci Harmony a zvolit si z jídelního lístku.

Jak provést rezervaci a zjistit dostupné kapacity?

Ideálně přes náš online rezervační systém. Zde jsou také vidět dnes volné kapacity a i ceny. Jinak nás můžete také kontaktovat přes nezávaznou poptávku z našich stránek, ideálně e-mailem.

Co Harmony&děti?

Široké zázemí pro děti – dětský interaktivní koutek pro nejmenší, velká Kids Zona s obří prolézačkou a dětský Babies Aqua Zone – brouzdaliště pro ty nejmenší děti. K tomu v zimním období – dětská školička s vlekem (magic carpet) přímo u hotelu a od prosince do března a od července do srpna animační programy 5x týdně.

Jak si mou schovat lyže? Je u Vás půjčovna? Kde si zarezervovat lyžařskou výuku?

Přímo v hotelu je úschovna lyží, každý pokoj má přiřazenou skříňku – při check in host obdrží extra chipovou kartu ke skříňce na lyže. Přímo v hotelu je půjčovna lyží a snowboardů.

Lyžařskou školu rezervujte zde: www.skiareal.cz/lyzarska-skola

Mohu změnit svou rezervaci?

Pokud potřebujete cokoliv změnit ve Vaší rezervaci - je možno to udělat online či nás kontaktujte- řešení vždy nalezneme.

Live in Harmony