HARMONY Club Hotel Špindlerův Mlýn > Firemní setkání > Kongresové prostory 

Kongresové prostory

Kongresové prostory, jednací sály pro firemní akce, konference a společenská setkání 

Hotel Harmony Club nabízí nejen čtyřhvězdičkový wellness ale i profesionální prostory  pro kongresy, konference, školení, jednání  či jiné společenské setkání a to přímo v centru malebného městečka, Špindlerův Mlýn. Moderní kongresový sál s kapacitou až pro 350 osob, 5 menších jednacích sálů a kinosál pro 210 osob umožňuje poskytnout zázemí i pro akce mezinárodního formátu.

 
 
 
 
 
 


Kongresový sál je vybaven profesionální konferenční technikou. Dva zabudované dataprojektory s kvalitní projekcí na velkorozměrová plátna uspokojí i ty nejnáročnější přednášející. Zabudované ozvučení v sále, vzduchotechnika a světelný systém Luxmate nabízející nepřeberně variant osvětlení sálu, od potřeb promítání, přednášek až po rozličné typy slavnostních večeří, rautů i kulturních a hudebních produkcí. Konferenční sál s denních světlem poskytuje úchvatný pohled na panorama krkonošských vrcholků přes zasklenou stěnu po celé délce sálu, kterou je možno kompletně zatemnit zabudovaným systémem rolet. U Kongresového sálu je i venkovní terasa např.pro sledování slavnostního ohňostroje.

Kapacitně kongresový sál pojme podle uspořádání 250 až 350 sedících účastníků akce a v rautovém uspořádání umožňuje uspokojit až 450 hostů. Strategické umístění sálu na 2.patře hotelu s velkým prostorným foyer pro coffee breaky  či výstavy firem je navíc podtrženo návazností na restauraci Harmony s nočním barem a salonkem, kde může pokračovat večerní zábava aniž by bylo nutno se někam přesunovat.

V minus 3.patře - pod úrovní země, v bývalém protiatomovém krytu, který je součástí hotelu, je další velká jednací místnost – kinosál. Kinosál s kapacitou 200 míst je také konferenčně vybaven a hojně tak využíván pro zasedání sekcí, či projekce filmů, divadelních představení.

Harmony však kromě zmíněného kongresového sálu a kinosálu disponuje širokou škálou jednacích sálů a salonků pro skupiny od 10 do 90 osob – jejich výčet a možnosti uspořádání  naleznete v odrážce – druhy místností.

Setkat se v samém centru Krkonoš skýtá spoustu outdoorových možností a v kombinaci se širokým sportovním a wellness zázemím hotelu můžete předejít jakékoliv nepříjemné povětrnostní situaci při organizaci firemního setkání. Navíc přímo u hotelu je bobová dráha a lanový park. 

Schéma 1. NP

 

 

Schéma 2. NP