HARMONY Club Hotel Špindlerův Mlýn > Wellness&Sport > Masáže a relaxace 

Masáže a relaxace

Neodmyslitelnou součástí zdravého způsobu života je vedle zdravého stravování především sport a relaxace, wellness. Součástí wellness a relaxačních terapií jsou masáže, jejichž širokou nabídku jsme pro Vás připravili. Vychutnat si můžete speciální relaxační masáže či klasické sportovní masáže . To vše v krásném prostředí nově vzniklého saunového světa a jeho relaxační části.

Klasické sportovní a rekondiční masáže

Klasická sportovní a rekondiční masáž slouží k odstranění únavy a osvěžení, k relaxaci a vyladění svalstva, povzbuzení oběhového a lymfatického systému nejen pro sportovce.

 
Celková masáž (záda, šíje, nohy) 50 min 900,- Kč
Částečná masáž (záda, šíje) 20 min 500,- Kč
Masáž šíje 10 min 300,- Kč
Masáž nohou (zadní část) 15 min 300,- Kč

 

Aroma masáž

Relaxační masáž, která působí nejen na tělo, ale i mysl. Silných účinků dosahuje díky čistě přírodním látkám jako jsou silice a esenciální oleje. Podporuje imunitní systém, pomáhá uvolňovat napětí a stres. Vhodně volenými esenciálními oleji dosáhneme úlevy při řadě psychických problémů.

 
Celková aroma masáž 
(záda, šíje, nohy)
50 min 950,- Kč
Částečná aroma masáž
(záda, šíje)
20 min 550,- Kč
Náš odborně školený personál Vám na požádání doporučí konkrétní esenciální olej v závislosti na Vašich konkrétních přáních či problémech.
 

Baňkování

Speciální, tradiční, historií prověřená masáž, zaměřená na výrazné uvolnění svalů, svalových blokád, odstranění bolesti a detoxikaci. Při baňkování je nejprve prováděna masáž baňkou a posléze jsou baňky přikládány na tělo.

 
Baňkování (záda) 20 min 400,- Kč

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je spojením speciálních masérských technik, které mají ve spojení s horkými lávovými kameny silný terapeutický, relaxační a uvolňující účinek. Masáž slouží ke stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému. Prohřívá celé tělo, napomáhá k detoxikaci organismu a vyrovnává energii v těle. Je vynikající při bolestech zad a kloubů. Lávové kameny výborně akumulují teplo a přispívají k urychlení regenerace tkání. Zároveň mají silnou energetickou vibraci.

 
Celková masáž (záda, nohy) 60 min 1400,- Kč
Částečná masáž (záda) 30 min    700,- Kč

SPECIÁLNÍ MASÁŽE, PROCEDURY, ZÁBALY

 

Čokoládová masáž a zábal

Luxusní procedura, výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, odstranění celulitidy, odplavení toxických látek, uvolnění ztuhlých svalů stejně jako komplexního psychického uvolnění a harmonizaci těla a duše. Po čokoládové proceduře se budete cítit svěže, uvolněně, odpočatě a díky schopnosti čokolády uvolňovat endorfiny také šťastně.

 
Čokoládová masáž se zábalem 100 min 1 650,- Kč

Pepřová procedura

Relaxační program skvělý pro odstranění celulitidy, odplavení toxických látek. Tato procedura má zároveň relaxační i uvolňující účinky, příznivě působí na nervový systém a posiluje metabolismus. Tělo je nejprve kompletně ošetřeno peelingem po kterém následuje jemná masáž spojená se zábalem po kterém se budete cítit svěží a uvolněn.

 
Pepřová masáž a zábal 90 min 1 600,- Kč

Medová masáž a zábal

Medová masáž je stará osvědčená léčitelská metoda, která využívá detoxikačních a reflexních účinků medu ve spojení s kompresními masérskými hmaty, zakončená závěrečným medovým zábalem. Dochází k odstraňování usazenin a toxinů až z hloubky tkání a tím k celkovému oživení organismu. Medová masáž je vhodná při vyčerpání a slabosti způsobené stresem, nervových poruchách a stavech neklidu.

 
Medová masáž
(a zábal)
90 min 1 600,- Kč

 

 

Havajská masáž Lomi Lomi

Tato masáž je  vhodná především pro stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému, navozuje pocit hluboké relaxace a harmonizace organismu, ostraňuje svalové bolesti, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení a detoxikuje organismus.

 
Havajská masáž Lomi Lomi 60 min 1 000,- Kč

Ajurvédská masáž Data snehan

Razantní masáž vhodná pro fyzicky zdatné jedince, kteří mají akutní či chronické potíže, zejména v oblasti krční páteře, lopatek, ramen a šlach předloktí. Provádí se teplým sezamovým nebo kokosovým olejem. Jedná se víceméně o léčebnou terapii.

 
Ajurvédská masáž  Data snehan 60 min 1 100,- Kč

Brožura Masáže a Relaxace