HARMONY Club Hotel Špindlerův Mlýn > Rodinná dovolená > Letní dovolená 

Letní dovolená

JARO, LÉTO či PODZIM NA HORÁCH 

Dovolená pro Špindlerův Mlýn v mimo sezonním období  (jaro, léto, podzim)  nabízí různorodé aktivity pro celou rodinu nebo prostor únik z velkoměsta na čerstvý vzduch za krásnou turistikou Krkonoš.

Pří přímé reservaci přes náš online systém či email, je v ceně ubytování  nejen  zvolené stravování, ale  také vstup do wellness centra na celkové ploše až   1200 m2 (nerezového bazénu s 2 whirlpooly a  dvouhodinový  vstup do světa denně pro  dospělou osobu), wifi, parkování přímo u hotelu za parkovišti střeženém kamerovým systémem.  Oceníte příjemné dětské slevy  pro děti na přistýlkách až do věku 10 let v červenci a v srpnu, kdy také probíhá na hotelu  animační program (5 x týdně) a tak je o zábavu na hotelu postaráno.

Pěší turistika

V okolí Špindlerova Mlýna je až  180 km značených turistických tras, které jsou ještě vhodně doplněny   městskými  nenáročnými  trasami  „ Mlynářovy okruhy“ vycházející z centra města  či zábavně poučnými trasami Skiareálu Špindlerův Mlýn. Ty začínají na horních stanicích lanových drah „Medvědín (1235m)“ a  „Sv.Petr (1182m)” příjemnými  velkoryse pojatými dětskými hřišti  a turistika s hádankami, doplňovačkami . Túra na Sněžku (1603 m) nejvyšší  horu České republiky  ze Špindlerova Mlýna patří k těm sice delším, ale určitě svým cílem k těm nejzajímavějším. Nejčastější túrou je pak k Prameni Labe.

Cykloturistika

V posledních letech se cykloturistika v Krkonošších začala intenzivně rozvíjet. Stovky kilometrů pohodlných tras  v Podkrkonošších  (možno využít i cyklobusů) či  horské trasy pro fyzicky zdatné jedince v horních partiích Krkonoš   s nezapomenutelnými scenériemi.  Pro cyklistické „ naturisty“ ale sjezdaře  je připravena různorodá  MTB  nabídka tras od červa  do září ve skiareálu Sv. Petr   a  nově i  „Pumptrack“ v dolní stanici lanovky, pro nácvik obratnosti. Kolo Vám také rádi vypůjčíme či zdarma uschováme.

Lanové dráhy Medvědín a Pláně

Téměř celoroční provoz lanových drah zajišťuje život ve středisku  Špindlerův Mlýn a zatraktivňuje pobyty pro ty méně zdatné turisty či rodiny s dětmi, kteří se také chtějí konat výhledy na Krkonošské panoramata.  Letteringové hřiště na  Medvědině s velkým nápisem MEDVEDIN a dětským hřištěm v horní stanici lanové dráhy je unikátní  a  Vaše děti se tam určitě nudit nebudou.

Lanové dráhy  umožňují převoz kočárků, pejsků a  i kol (lanovka na Pláně), z horní stanice Medvědina můžete vyzkoušet paragliding, či se vydat na nějakou turistickou výpravu.

V dolní stanici lanové dráhy Pláně  naleznete  v letní sezoně  5  tenisových kurtů, kde je na jednom hřišti možno hrát i volejbal či nohejbal.  Na horní  stanici  si můžete  vypůjčit terénní  tříkolky (á  200 Kč) a vyzkoušet jízdu z kopce jinak než na lyžích.

Labská přehrada

Labská přehrada – technická  památka Špindlerova Mlýna  - první přehrada na řece Labe . Z centr města se k ní dostaneme turistickou trasou, nemusíte tedy určitě chodit po silnici . U přehrady  se dá také  pohodlně krátkodobě zaparkovat. Děti u prohlídky přehrady mohou vyzkoušet přemostění či její  slaňování, který je provozován společností Yellowpoint a stojí cca 165 Kč za osobu.

V přehradě se dá i koupat, ale pravda – jen pro ty otužilejší z vás. Určitě ale stojí projíždí na červených lodičkách (200 Kč za  45 min) a otevřou si Vám výhledy na Špindlerův  Mlýn úplně  jinak. Na přehradě se dá i rybařit: Lesní správa Špindlerův Mlýn – pan Pavlík tel. +420 603 900 792, 723 618 566. Cena jednodenní povolenky je 400 Kč.

Adrenalinové aktivity

Andrenalinových aktivit naleznete  ve Špindlu spoustu: lanový Adventure Park - skok z obří houpačky, velká trampolína, Jakobův žebřík naleznete cestou z centra města směrem k Medvědinu, vypůjčit se dají terénní koloběžky  či čtyřkolky .

Co určitě ale  nesmíte minout je Bobová dráha a Monkey park, který je přímo u hotelu.

Hoteloví hosté navíc mají možnost zakoupit si permanentku na bobovou dráhu přímo na hotelové recepci a to s 10% slevou.

Golf

Hrajete golf ?   Naši hosté mají 50 % zvýhodněné green fee na golfovém hřišti v Mladých Bukách

Rádi Vám poradíme s případným výletem do blízkého okolí či  pomůžeme  naplánovat Váš den, uděláme rezervaci atd...