Masáže SABAI

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Masáže SABAI

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Masáže SABAI

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Masáže SABAI

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Masáže SABAI

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.


HARMONY

SABAI - Z DŮVODU PANDEMIE COVID-19 DO ODVOLÁNÍ ZAVŘENO

Ostravský Harmony Club Hotel přichází s rozšířením služeb nejen pro hotelové hosty, ale i pro širokou veřejnost.

Ve stylově zrekonstruovaných prostorách vznikla první ostravská pobočka Centra thajských masáží Sabai®.

HARMONY

SABAI – THAJSKÝ VÝRAZ PRO POHODU A RELAXACI

Nově otevřená pobočka Sabai Harmony je v Ostravě pro všechny, kteří chtějí spojit relaxaci s preventivní péčí o zdraví. A nejen to, kombinuje tradiční thajské masážní techniky s nejmodernějšími trendy v péči o tělo. Stále však vychází z thajské tradice, kterou ctí a tomu odpovídá i unikátní prostřední s klidnou atmosférou, ve které masáže probíhají.

HARMONY

K ČEMU SLOUŽÍ THAJSKÁ MASÁŽ A PROČ JE TAK POPULÁRNÍ

Masážní technika thajské masáže je velmi stará masážní technika, která v dávné době nahrazovala zdravotní péči. V Asii jsou nyní medikamenty běžně dostupné, přesto je tradiční thajská masáž brána jako zdravotní prevence a v Thajsku se tak lidé udržují fit. V Evropě je stále více populárnější, protože hodně lidí preferuje přírodní péči o své zdraví před chemickou lékařskou péčí. Navíc, kdo si zvykne na thajskou masáž chodit, ten ví, že je to spojení psychické a fyzické úlevy.

Velmi často se thajská masáž využívá jako pravidelná prevence a ochrana zdraví. Odstraňuje pocit únavy nebo napětí, stimuluje krevní a lymfatický oběh, uvolňuje toxiny ze svalů, tkání a kloubů, posiluje nervový systém, klidní mysl a navozuje pocit harmonie.

Masážní centrum je voňavá, uklidňující, thajské masérky masírují a nezpovídají klienty, nechají vás odpočívat a uleví vašemu tělu.

HARMONY

JAKÉ JSOU DRUHY THAJSKÝCH MASÁŽÍ

Rozlišují se tři základní typy thajských masáží, tradiční thajská masáž přes oblečení, kdy dochází k protahování celého těla za pomoci váhy terapeutky. Je to aktivní typ masáže, kdy klient spolupracuje s terapeutkou na protažení svalů, uvolnění kloubů a celkovém narovnání těla. Tyto masáže v Evropě preferují muži, aktivní lidé nebo sportovci. Nejoblíbenějšími pro ženy jsou celotělové relaxační olejové masáže, kdy terapeutka působí na akupresurní body za pomoci masážního oleje, nejlépe panenského kokosového nebo aroma olejů, který si klient vybere podle svého vkusu. Třetím typem masáže je reflexologie rukou nebo nejlépe nohou. V ploskách máme nervová zakončení všech vnitřních orgánů. Jedná se tedy o masáž našeho vnitřního těla skrze reflexní body na chodidlech. Všechny tyto tři masáže jsou vhodné pro celkové posílení imunity, odstranění napětí z těla, dochází k harmonizaci vnitřních energetických toků a pokud energie zas proudí tělem tak jak má oddálíme zdravotní komplikace.

HARMONY

Druhy masáží

AKCE BACK SPECIAL !!!

Speciální kombinace masážních technik a použití uvolňujících kafrovo-mentolových mastí, zaměřená na šíji, hlavu, ramena, křížovou a bederní oblast s důrazem na ischiatický nerv. Opakováním procedury dochází k odbourání i chronických bolestí zad.

990 Kč / 60 min.

Thai

Tradiční thajská masáž, pověstné umění, které bylo dříve provozováno mistry znalými léčení výhradně v thajských chrámech. Působí na tlakové body, svaly, šlachy, ohýbá a natahuje páteř, zbavuje napětí, uvolňuje klouby a přináší tělu osvobozující uklidnění. Masáž vhodná pro odstranění bolesti a napětí svalstva.

1 090 Kč / 60 min. | 1 350 Kč / 90 min.

AROMA

Relaxační masáž celého těla spojující působení přírodních olejů s uklidňující akupresurou.

1 390 Kč / 60 min. | 1690 Kč / 90 min.

RITUAL

Povzbuzující horká bylinná masáž, kde horký bylinný balíček otevírá póry a teplo působí do hloubky svalů. Následná olejová masáž propojí účinky bylin a znásobí blahodárný efekt celé procedury.

1 690 Kč / 90 min.

MASSAGE FOR TWO

Chcete-li si vychutnat masáž v blízkosti Vašeho partnera či partnerky, využijte této nabídky a nechte se hýčkat ve VIP double room. Standardně je v ceně zahrnuta rezervace double room, dvě masáže celého těla panenskými oleji (konopným, kokosovým).

2 980 Kč / 60 min. | 3 580 Kč / 90 min.

FOOT NIRVANA

Relaxační masáž „vnitřního těla“ k posílení imunitního systému za pomoci akupresury reflexních bodů na chodidlech, kde se nacházejí nervová zakončení všech vnitřních orgánů. Stimulací těchto bodů dochází k harmonizaci organismu, uvolnění vnitřního napětí a v neposlední řadě k nabytí pocitu lehkosti. Proceduru doplňuje masáž hlavy, šíje a ramen.

1 090 Kč / 60 min.

PRE-MAMMA

Relaxační masáž pro nastávající maminky (vhodná od ukončeného 3. měsíce těhotenství), která uvolňuje namáhanou bederní páteř a odstraňuje bolesti hlavy. Panenský kokosový olej působí blahodárně na namáhanou pokožku břicha i jako prevence proti striím. Citlivé doteky terapeutky, kokosový olej a relaxační hudba vytvářejí harmonii, která je přínosem nejen pro maminku. (Masáž nelze kombinovat s reflexologií nohou.)

1 390 Kč / 60 min.

COFFEE SLIM

Masáž pro odstranění celulitidy, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Jemný kávový peeling odstraní odumřelé keratinové buňky a připraví tělo pro zeštíhlující zábal. Tato emulze obsahuje speciální kombinaci přírodních látek z mořských řas, guarany, listnatce kopinatého a citroníku. Zábal zlepší krevní oběh, pomáhá formovat postavu a zbaví tělo toxických látek, odstraňuje pomerančový vzhled kůže. Následuje masáž kávovým olejem, která napomáhá odbourání podkožního tuku (90 minut, vhodné jako série opakovaných procedur).

1 850 Kč / 90 min.

VITALITY

Spojení akupresury a panenského kokosového oleje, který se právem řadí mezi nejlepší masážní oleje vůbec, v relaxační masáž celého těla. Akupresura spojení s exotickou vůní osvěží Vaše tělo i mysl. Složení tohoto oleje je podobné jako u podkožního tuku, proto jej pokožka ochotně přijímá a využívá, navíc chrání pokožku před mrazem, v létě pak regeneruje kůži nadměrně zatíženou slunečním zářením.

1 590 Kč / 60 min. | 1 790 Kč / 90 min.

CANNABIS EXPERIENCE

Olejová masáž celého těla, která spojuje léčebnou akupresuru s blahodárnými účinky 100% konopného oleje s přírodním aroma, který má silné regenerační účinky, posiluje odolnost pokožky a zpomaluje proces stárnutí kůže. Pro silné protizánětlivé účinky konopného oleje je masáž vhodná i pro klienty s velmi citlivou či problematickou pokožkou.

1 590 Kč / 60 min. | 1 790 Kč / 90 min.

BACK RELAX

Regenerační reflexní masáž zad, ramen, šíje, hlavy a uší. Zbavuje pocitu stresu a napětí.

590 Kč / 30 min.

FOOT RELAX

Půlhodinová reflexologická masáž bodů na chodidlech, kterou pro její významný účinek na Váš imunitní systém doporučujeme kombinovat k jakékoliv jiné proceduře.

590 Kč / 30 min. | 450 Kč / v kombinaci

HARMONY

COFFEE SLIM, COCONUT DREAM, K ČEMU SLOUŽÍ TYTO A DALŠÍ MODERNÍ MASÁŽE

Jsou to masáže, kdy se kombinuje tradiční thajská masáž s trendy naší doby. Využívají se přírodní produkty k tomu, co ženy trápí. Máme zeštíhlující masáže kdy využíváme kávové produkty, bylinné masážní balíčky doplněné o pepř a zázvor jsou ideální k boji s celulitidou, kokosové balíčky jsou vhodné na masáž obličeje. Stále však vycházíme z thajských masážních technik a doplňujeme o přírodní produkty převážně asijského původu.

HARMONY

PRO KOHO JE THAJSKÁ MASÁŽ VHODNÁ A PRO KOHO NENÍ

Thajská masáž je vhodná v zásadě pro každého. Je dobré se poradit na recepci centra, nechat si masáže vysvětlit a sdělit případné zdravotní obtíže. Lidé nemocní či v pooperačním stavu by se měli o vhodnosti thajské masáže poradit se svým ošetřujícím lékařem. Ne každé onemocnění je slučitelné s Thajskou masáží. Thajská masáž rozproudí krev v těle, proto se nedoporučuje lidem s vysokým krevním tlakem. Thajská masáž je masáží tlakovou, to znamená, že terapeutka působí na tlakové body až do jejich absolutního uvolnění. Není cílem od bolestivých míst odejít, naopak se jim bude věnovat, aby se daný problém odstranil. Působení na tlakové body je nevhodné pro lidi s křečovými žilami.

DARUJTE THAJSKOU MASÁŽ LETOS K VÁNOCŮM

Život je krásný, když na vás někdo myslí nebo když vy myslíte na někoho. Dárkové certifikáty thajských masáží Sabai jsou tou nejlepší šancí ukázat vašim blízkým, jak moc vám na nich záleží. A navíc je to příjemné. Pokud vám záleží na zdraví a duševní pohodě vašich blízkých, kupte jim dárkový poukaz na thajskou masáž, která nejen potěší, ale také pomůže.

/sabai harmony

/sabai harmony

Tel. +420 603 576 872

HARMONY

Rezervace Masáže

Zde si můžete zarezervovat masáž...

Vytvořit rezervaci

Stay in Harmony