Masáže SABAI

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Masáže SABAI

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Masáže SABAI

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Masáže SABAI

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Masáže SABAI

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.


HARMONY

Omlouváme se z provozních důvodu dočasně uzavřeno. Veškeré Vaše dotazy zodpovíme telefonicky na čísle+420 603576872. Děkujeme za pochopení.

Ostravský Harmony Club Hotel přichází s rozšířením služeb nejen pro hotelové hosty, ale i pro širokou veřejnost.

Ve stylově zrekonstruovaných prostorách vznikla první ostravská pobočka Centra thajských masáží Sabai®.

HARMONY

HARMONY

K ČEMU SLOUŽÍ THAJSKÁ MASÁŽ A PROČ JE TAK POPULÁRNÍ

Masážní technika thajské masáže je velmi stará masážní technika, která v dávné době nahrazovala zdravotní péči. V Asii jsou nyní medikamenty běžně dostupné, přesto je tradiční thajská masáž brána jako zdravotní prevence a v Thajsku se tak lidé udržují fit. V Evropě je stále více populárnější, protože hodně lidí preferuje přírodní péči o své zdraví před chemickou lékařskou péčí. Navíc, kdo si zvykne na thajskou masáž chodit, ten ví, že je to spojení psychické a fyzické úlevy.

Velmi často se thajská masáž využívá jako pravidelná prevence a ochrana zdraví. Odstraňuje pocit únavy nebo napětí, stimuluje krevní a lymfatický oběh, uvolňuje toxiny ze svalů, tkání a kloubů, posiluje nervový systém, klidní mysl a navozuje pocit harmonie.

Masážní centrum je voňavá, uklidňující, thajské masérky masírují a nezpovídají klienty, nechají vás odpočívat a uleví vašemu tělu.

HARMONY

JAKÉ JSOU DRUHY THAJSKÝCH MASÁŽÍ

Rozlišují se tři základní typy thajských masáží, tradiční thajská masáž přes oblečení, kdy dochází k protahování celého těla za pomoci váhy terapeutky. Je to aktivní typ masáže, kdy klient spolupracuje s terapeutkou na protažení svalů, uvolnění kloubů a celkovém narovnání těla. Tyto masáže v Evropě preferují muži, aktivní lidé nebo sportovci. Nejoblíbenějšími pro ženy jsou celotělové relaxační olejové masáže, kdy terapeutka působí na akupresurní body za pomoci masážního oleje, nejlépe panenského kokosového nebo aroma olejů, který si klient vybere podle svého vkusu. Třetím typem masáže je reflexologie rukou nebo nejlépe nohou. V ploskách máme nervová zakončení všech vnitřních orgánů. Jedná se tedy o masáž našeho vnitřního těla skrze reflexní body na chodidlech. Všechny tyto tři masáže jsou vhodné pro celkové posílení imunity, odstranění napětí z těla, dochází k harmonizaci vnitřních energetických toků a pokud energie zas proudí tělem tak jak má oddálíme zdravotní komplikace.

HARMONY

Druhy masáží

AROMA

Relaxační masáž celého těla spojující působení přírodních olejů s uklidňující akupresurou.

1 290 Kč / 60 min. | 1 590 Kč / 90 min.

Thai

Tradiční thajská masáž, pověstné umění, které bylo dříve provozováno mistry znalými léčení výhradně v thajských chrámech. Působí na tlakové body, svaly, šlachy, ohýbá a natahuje páteř, zbavuje napětí, uvolňuje klouby a přináší tělu osvobozující uklidnění. Masáž vhodná pro odstranění bolesti a napětí svalstva.

990 Kč / 60 min. | 1 290 Kč / 90 min.

BACK

Speciální kombinace masážních technik a použití uvolňujících kafrovo-mentolových mastí, zaměřená na šíji, hlavu, ramena, křížovou a bederní oblast s důrazem na ischiatický nerv. Opakováním procedury dochází k odbourání i chronických bolestí zad.

1 290 Kč / 60 min.

RITUAL

Povzbuzující horká bylinná masáž, kde horký bylinný balíček otevírá póry a teplo působí do hloubky svalů. Následná olejová masáž propojí účinky bylin a znásobí blahodárný efekt celé procedury.

1 590 Kč / 90 min.

FOOT NIRVANA

Relaxační masáž „vnitřního těla“ k posílení imunitního systému za pomoci akupresury reflexních bodů na chodidlech, kde se nacházejí nervová zakončení všech vnitřních orgánů. Stimulací těchto bodů dochází k harmonizaci organismu, uvolnění vnitřního napětí a v neposlední řadě k nabytí pocitu lehkosti. Proceduru doplňuje masáž hlavy, šíje a ramen.

990 Kč / 60 min.

MAMMA

Relaxační masáž pro nastávající maminky (vhodná od ukončeného 3. měsíce těhotenství), která uvolňuje namáhanou bederní páteř a odstraňuje bolesti hlavy. Panenský kokosový olej působí blahodárně na namáhanou pokožku břicha i jako prevence proti striím. Citlivé doteky terapeutky, kokosový olej a relaxační hudba vytvářejí harmonii, která je přínosem nejen pro maminku. (Masáž nelze kombinovat s reflexologií nohou.)

1 290 Kč / 60 min.

COFFEE SLIM

Masáž pro odstranění celulitidy, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Jemný kávový peeling odstraní odumřelé keratinové buňky a připraví tělo pro zeštíhlující zábal. Tato emulze obsahuje speciální kombinaci přírodních látek z mořských řas, guarany, listnatce kopinatého a citroníku. Zábal zlepší krevní oběh, pomáhá formovat postavu a zbaví tělo toxických látek, odstraňuje pomerančový vzhled kůže. Následuje masáž kávovým olejem, která napomáhá odbourání podkožního tuku (90 minut, vhodné jako série opakovaných procedur).

1 890 Kč / 90 min.

COCONUT DREAM

Komplexní regenerační péče celého těla spojená s olejovou masáží. Přírodní kokosový peeling odstraní odumřelé keratinové buňky a kůži prokrví a připraví pro blahodárnou masáž panenským kokosovým olejem, který je vyjimečný svými zvláčňujícími účinky. Obličej a dekolt bude zvlášť jemně masírován speciálními párou zařátými kokosovými balíčky, následuje vmasírování omlazující kokosové masky.

1 890 Kč / 90 min.

BACK RELAX

Regenerační reflexní masáž zad, ramen, šíje, hlavy a uší. Zbavuje pocitu stresu a napětí.

590 Kč / 30 min.

FOOT RELAX

Půlhodinová reflexologická masáž bodů na chodidlech, kterou pro její významný účinek na Váš imunitní systém doporučujeme kombinovat k jakékoliv jiné proceduře.

590 Kč / 30 min. | 300 Kč / v kombinaci

HARMONY

COFFEE SLIM, COCONUT DREAM, K ČEMU SLOUŽÍ TYTO A DALŠÍ MODERNÍ MASÁŽE

Jsou to masáže, kdy se kombinuje tradiční thajská masáž s trendy naší doby. Využívají se přírodní produkty k tomu, co ženy trápí. Máme zeštíhlující masáže kdy využíváme kávové produkty, bylinné masážní balíčky doplněné o pepř a zázvor jsou ideální k boji s celulitidou, kokosové balíčky jsou vhodné na masáž obličeje. Stále však vycházíme z thajských masážních technik a doplňujeme o přírodní produkty převážně asijského původu.

HARMONY

PRO KOHO JE THAJSKÁ MASÁŽ VHODNÁ A PRO KOHO NENÍ

Thajská masáž je vhodná v zásadě pro každého. Je dobré se poradit na recepci centra, nechat si masáže vysvětlit a sdělit případné zdravotní obtíže. Lidé nemocní či v pooperačním stavu by se měli o vhodnosti thajské masáže poradit se svým ošetřujícím lékařem. Ne každé onemocnění je slučitelné s Thajskou masáží. Thajská masáž rozproudí krev v těle, proto se nedoporučuje lidem s vysokým krevním tlakem. Thajská masáž je masáží tlakovou, to znamená, že terapeutka působí na tlakové body až do jejich absolutního uvolnění. Není cílem od bolestivých míst odejít, naopak se jim bude věnovat, aby se daný problém odstranil. Působení na tlakové body je nevhodné pro lidi s křečovými žilami.

DARUJTE LUXUSNÍ MASÁŽ JAKO DÁREK K NAROZENINÁM

Život je krásný a po masáži ještě krásnější. Pokud vám záleží na zdraví a duševní pohodě vašich blízkých, kupte jim dárkový poukaz na masáž, která potěší a pomůže zároveň.

/sabai harmony

/sabai harmony

Tel. +420 603 576 872

HARMONY

Rezervace Masáže

Zde si můžete zarezervovat masáž...

Vytvořit rezervaci

Stay in Harmony