CZ EN DE
HARMONY Club Hotel Ostrava > Firemní setkání, akce > Kongresové prostory 

Kongresové prostory

Kongresové prostory


Kapacita a technické zázemí hotelu umožňuje uspořádání různě velkých akcí a to ve 4 saloncích, kongresovém sále, restauraci a lobby baru. Velkou předností společenských prostor je možnost nabídky širokého spektra úprav jednotlivých salonků a kongresového sálu včetně komplexního zajištění gastronomických služeb. Vybavení je variabilní a celé společenské patro je klimatizováno. Propojení mezi kongresovým sálem v 1. patře nad restaurací se společenským patrem se salonky je možné pomocí nově vybudovaného koridoru, ideální pro konání konferencí v kongresovém sále s rozdělením do menších sekcí v saloncích. V kongresových prostorách hotelu je možné pořádat společenské, rodinné i veřejné akce, obchodní setkání a jednání, prezentace firem, školení, rauty, recepce, plesy, konference, semináře, kulturní akce, symposia, gala večery, gastronomické akce, firemní i společenské večírky, přednáškové akce atd.

V rámci pořádání kongresových akcí jsme vždy připraveni poskytnout ucelený gastronomický servis a catering je možné zvolit ze široké nabídky coffee breaků, konferenčních menu, rautů atd.

Prostory je možné vybavit potřebnou audiovizuální a konferenční technikou, včetně WIFI připojení. Všechny konferenční prostory disponují denním světlem s možností zatemnění.

Celková kapacita konferenčních prostor je až pro 250 osob, jednotlivé salonky a sály pro skupiny od 8 do 150 osob.


Věříme, že jsme díky našim zkušenostem, vybavení hotelu a ochotnému personálu schopni
uspokojit i tu nejnáročnější klientelu.