Restaurace a bary

Restaurace a bary

Restaurace a bary

Restaurace a bary


HARMONY

Restaurace

Restaurace hotelu Harmony Club Ostrava má celkovou kapacitu 80 míst. Prostory naší restaurace lze díky své variabilnosti uspořádat dle potřeby. Jídelní lístek, který je obměňován dvakrát do roka, obsahuje speciality jak české, tak mezinárodní kuchyně. Pravidelně jsou pořádány speciální gastronomické akce. Široká nabídka nápojů alkoholických i nealkoholických doplňuje sortiment jídel.

Snídaně

V hotelové restauraci se v ranních hodinách podává snídaně.

Ve všední dny od 6.30 do 10.00 hodin, o víkendech od 7.00 do 10.00 hodin.

Nebydlíte u nás v Harmony Club Hotelu?

Rádi přivítáme na dobrou snídani i hosty, kteří u nás nebydlí.

Cena snídaně: 190 Kč / osoba, v případě větší skupinky je každá desátá snídaně zdarma.

Denní Menu

Od pondělí do pátku je zde v čase od 11.00 do 14.00 hodin podáváno denní menu.

V odpoledních hodinách a o víkendech je provoz v restauraci přizpůsobený domluveným akcím a obsazenosti hotelu. Restauraci lze v případě zájmu využít i pro setkání uzavřených skupin.

HARMONY

Lobby bar

Lobby bar je umístěn v nové vstupní hotelové hale přímo u recepce. Kapacita lobby baru nabízí 28 míst u stolů a 6 míst u baru, tj. celkem 34 míst. V době uzavření restaurace je zde poskytován komplexní jídelní servis s širokou nabídkou různých druhů nápojů, minutkových pokrmů a základního občerstvení v podobě baget, toastů a salátů.

Tento prostor je možné využít také pro neformální jednání či sledování sportovních i zpravodajských přenosů na velkoplošné LCD TV ve společnosti přátel. K posezení a odpočinku je rovněž možné využít relax zónu za recepcí, kde Vás rovněž obsloužíme.

HARMONY

Letní terasa a exteriérová kuřácká zóna

V letních měsících je možné využít posezení s občerstvením na terase restaurace, která nabízí 12 pohodlných míst s výhledem na hlavní třídu a okolí hotelu.

Součástí lobby baru je exteriérová kuřácká zóna. Hotel je kompletně nekuřácký, ale nezapomínáme ani na tyto hosty a chceme i jim nabídnout příjemný a útulný koutek pro jejich odpočinek a pohodu.

Stay in Harmony