Hotel Harmony Ostrava, masáže TAWAN

Thajské masáže TAWAN

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Thajské masáže TAWAN

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Thajské masáže TAWAN

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Thajské masáže TAWAN

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Thajské masáže TAWAN

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Thajské masáže TAWAN

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Thajské masáže TAWAN

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.

Thajské masáže TAWAN

Tradiční thajské umění masáže v komfortu hotelu HARMONY.


HARMONY

Rezervace Masáže

Do konce srpna probíhá speciální akce na masáže typu Aroma Oil

Aroma Oil 60 min - 1050,- / Aroma Oil 90 min - 1500,- / Aroma Oil 120 min - 1950,-

Platí pouze pro ONLINE REZERVACE

Vytvořit rezervaci

HARMONY

Nový salon TAWAN

Luxusní thajské masáže - již 1. května jsme pro vás otevřeli nový salon TAWAN.

Nový salon Tawan Vám přináší thajské masáže a další druhy exotických masáží na nejvyšší úrovni.

HARMONY

HARMONY

K ČEMU SLOUŽÍ THAJSKÁ MASÁŽ A PROČ JE TAK POPULÁRNÍ

Masážní technika thajské masáže je velmi stará masážní technika, která v dávné době nahrazovala zdravotní péči. V Asii jsou nyní medikamenty běžně dostupné, přesto je tradiční thajská masáž brána jako zdravotní prevence a v Thajsku se tak lidé udržují fit. V Evropě je stále více populárnější, protože hodně lidí preferuje přírodní péči o své zdraví před chemickou lékařskou péčí. Navíc, kdo si zvykne na thajskou masáž chodit, ten ví, že je to spojení psychické a fyzické úlevy.

Velmi často se thajská masáž využívá jako pravidelná prevence a ochrana zdraví. Odstraňuje pocit únavy nebo napětí, stimuluje krevní a lymfatický oběh, uvolňuje toxiny ze svalů, tkání a kloubů, posiluje nervový systém, klidní mysl a navozuje pocit harmonie.

Masáž je voňavá, uklidňující, thajské masérky masírují a nezpovídají klienty, nechají vás odpočívat a uleví vašemu tělu.

HARMONY

JAKÉ JSOU DRUHY THAJSKÝCH MASÁŽÍ

Rozlišují se tři základní typy thajských masáží, tradiční thajská masáž přes oblečení, kdy dochází k protahování celého těla za pomoci váhy terapeutky. Je to aktivní typ masáže, kdy klient spolupracuje s terapeutkou na protažení svalů, uvolnění kloubů a celkovém narovnání těla. Tyto masáže v Evropě preferují muži, aktivní lidé nebo sportovci. Nejoblíbenějšími pro ženy jsou celotělové relaxační olejové masáže, kdy terapeutka působí na akupresurní body za pomoci masážního oleje, nejlépe panenského kokosového nebo aroma olejů, který si klient vybere podle svého vkusu. Třetím typem masáže je reflexologie rukou nebo nejlépe nohou. V ploskách máme nervová zakončení všech vnitřních orgánů. Jedná se tedy o masáž našeho vnitřního těla skrze reflexní body na chodidlech. Všechny tyto tři masáže jsou vhodné pro celkové posílení imunity, odstranění napětí z těla, dochází k harmonizaci vnitřních energetických toků a pokud energie zas proudí tělem tak jak má oddálíme zdravotní komplikace.

HARMONY

PRO KOHO JE THAJSKÁ MASÁŽ VHODNÁ A PRO KOHO NENÍ

Thajská masáž je vhodná v zásadě pro každého. Je dobré se poradit na recepci centra, nechat si masáže vysvětlit a sdělit případné zdravotní obtíže. Lidé nemocní či v pooperačním stavu by se měli o vhodnosti thajské masáže poradit se svým ošetřujícím lékařem. Ne každé onemocnění je slučitelné s Thajskou masáží. Thajská masáž rozproudí krev v těle, proto se nedoporučuje lidem s vysokým krevním tlakem. Thajská masáž je masáží tlakovou, to znamená, že terapeutka působí na tlakové body až do jejich absolutního uvolnění. Není cílem od bolestivých míst odejít, naopak se jim bude věnovat, aby se daný problém odstranil. Působení na tlakové body je nevhodné pro lidi s křečovými žilami.

DARUJTE VÝJIMEČNÝ ZÁŽITEK V PODOBĚ MASÁŽE

Život je krásný a po masáži ještě krásnější. Pokud vám záleží na zdraví a duševní pohodě vašich blízkých, kupte jim dárkový certifikát na masáž, která potěší a pomůže zároveň.

/tawan.thai.massage

/tawan_massage

Tel. +420 601 119 149

HARMONY

Druhy masáží

CLASSIC THAI

Tradiční thajská masáž stlačováním akupresurních bodů, svalů a šlach pomáhá ulevit od bolesti, ztuhlosti a napětí. Protahuje končetiny, páteř, napomáhá pohyblivosti kloubů a posiluje nervový systém. Prožijete dokonalé duševní uvolnění a regeneraci.

1440 CZK / 60 min. | 1890 CZK / 90 min. | 2340 CZK / 120 min.

AROMA OIL

Orientální masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Při masáži za použití aromatických olejů dochází k maximálnímu uvolnění, celkové relaxaci a odstranění únavy a bolesti.

1650 CZK / 60 min. | 2100 CZK / 90 min. | 2550 CZK / 120 min.

ROYAL THAI

Tradiční thajská masáž nejprve odstraní ztuhlost a napětí svalů, šlach a kloubů. Navrátí pohlcenou energii do celého vašeho těla. Následná terapie za pomocí horkých bylinný sáčků zajistí zpevnění pokožky, posílení nervového systému a dlouhotrvající duševní uvolnění.

2090 CZK / 90 min.

ROYAL AROMA

Starodávná léčebná metoda vycházející z přikládání horkých bylinných balíčků na unavené tělo. Teplo čerstvých povzbuzujících bylinek postupně proniká do hloubky svalu, kde účinně uvolňuje napětí. Následná aromatickou masáž kompletně revitalizuje tělo i mysl.

2190 CZK / 90 min.

BACK

Masáž zaměřená na odstranění bolesti zad, šíje a ramen. Procedura je prováděna spojením techniky tradiční thajské masáže a speciálních bylinných mastí, čímž pomáhá k uvolnění svalstva a celkové relaxaci.

1690 CZK / 60 min. | 2140 CZK / 90 min.

FOOT

Meridiány nebo také energetické dráhy propojují chodidla se všemi tělesnými orgány lidského těla. Reflexní masáž chodidel tlakem oživuje a znovu navrací energii jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci.

870 CZK / 30 min. | 1390 CZK / 60 min.

SLIM

Masáž napomáhající zeštíhlení a zároveň zpevnění svalstva za pomoci peelingu a zábalu obsahující přírodní bylinné produkty. Peeling odstraňuje odumřelé buňky a společně se zábalem usnadňují proces odbourání přebytečného tuku v těle.

2490 CZK / 90 min.

DETOX

Ošetření vedené pomocí unikátní kombinace olejů z mořských řas napomáhá k detoxikaci celého organismu. Tělový zábal odstraňuje toxiny, zpevňující maska aplikovaná společně se zábalem zanechává pocit lehkosti a zpevnění. Doplňkem ošetření je nanesení tělového krému.

2990 CZK / 120 min.

FACE

Uvolňující masáž obličeje a hlavy spojená s akupresurní technikou na šíji. Masáž prokrvuje pokožku hlavy a tím pomáhá její regeneraci. Zanechává pocit hlubokého uvolnění a zároveň vás zbaví nervového napětí.

870 CZK / 30 min.

PREGNANCY

Prenatální relaxační masáž blahodárně působí na zdraví plodu i maminky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v namáhané oblasti zad. Snižuje stres a napětí, a prospívá toku kyslíku a živin k dítěti.

1650 CZK / 60 min.

HEALTHY MUM

Thajská masáž vhodná pro maminky po porodu pomáhá unavenému tělu zregenerovat a vrátit se do původního kondice v krátké době. Snižuje stres, prospívá tvorbě mléka, regeneruje dělohu, pomáhá relaxovat unavenému svalstvu a účinně bojuje proti striím.

1650 CZK / 60 min.

ANTI-STRESS

Relaxační thajská masáž s čerstvými bylinkami a thajskými mastmi zbavuje pocitu stresu a napětí v oblasti hlavy, šíje a ramen. Pomocí akupresurních technik napomáhá hladkému toku energie, klidní mysl a během krátké doby navrátí Vašemu tělu ztracenou sílu.

970 CZK / 30 min.

COCONUT DREAM

Výjimečná masáž stoprocentním kokosovým olejem probíhá od konečků prstů až po kořínky vlasů a přináší maximální uvolnění a odstranění únavy a bolesti. Následná obličejová masáž přírodním kolagenem zlepšuje pružnost pleti a vyhlazuje jemné i hlubší vrásky.

2990 Kč / 120 min.

FACIAL TREATMENT

Hodinové ošetření začíná uvolňující masáží obličeje a hlavy spojená s akupresurní technikou na šíji a uvolněním horních končetin. Masáž prokrvuje pokožku a tím pomáhá její regeneraci. Následující peeling a pleťová maska odstraní odumřelou tkáň a tím udržuje pleť krásnou a vitální.

1640 CZK / 60 min.

FOOT and HAND

Starodávná léčebná metoda vycházející z přikládání horkých bylinných balíčků na unavené končetiny Vašeho těla. Teplo čerstvých povzbuzujících bylinek postupně proniká do hloubky svalu, kde účinně uvolňuje napětí a posiluje nervový systém. Následná olejová masáž hýčká a kompletně revitalizuje Vaše tělo, duši i mysl.

1650 CZK / 60 min.

TAWAN TOUCH

Jedinečné orientální ošetření začínající přírodním peelingem celého těla. Během pokračujícího zábalu se provádí uvolňující masáž obličeje a pokožky hlavy. Následuje aromatická olejová masáž celého těla, rukou a chodidel. Peeling, zábal i masážní olej nabízíme s vůní kávy, čokolády nebo vanilky.

3460 CZK / 150 min.

HOT CHOCOLATE

Rafinované spojení čokolády a hřejivé masáže je opravdovým pokušením pro všechny milovníky sladkého. Čokoláda skvěle působí proti celulitidě a zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou. Ošetření začíná nejprve čokoládovým peelingem, následuje masáž celého těla horkou čokoládou a nakonec si užijete relaxaci v zábalu z pravé čokolády společně s akupresurní masáží obličeje a pokožky hlavy. Sen pro všechny milovníky delikátních chutí a vůní!.

1710 CZK / 60 min. | 2160 CZK / 90 min. | 2610 CZK / 120 min.

HONEY MASSAGE

Medová masáž je staré léčivé i kosmetické ošetření, při kterém se využívá výjimečných vlastností medu a speciálních masérských hmatů. Masérka nejprve odstraní odumřelé buňky z pokožky jemným medovým peelingem. Ošetření pokračuje unikátní tlakovou masáží na zádech a břiše a vrcholí medovým zábalem s jemnou masáží obličeje a pokožky hlavy. Med má skvělé detoxikační účinky, oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a zanechává ji sametově hladkou.

1710 CZK / 60 min. | 2160 CZK / 90 min. | 2610 CZK / 120 min.

EUFORIA OIL

Orientální olejová masáž celého těla. Při masáži s použitím konopného oleje dochází k maximálnímu uvolnění a odstranění únavy a bolesti. Konopný olej regeneruje a zpomaluje proces stárnutí kůže.

1800 CZK / 60 min. | 2250 CZK / 90 min. | 2700 CZK / 120 min.

Stay in Harmony